Anunț important privind desfășurarea activităților didactice începând cu data de 8 noiembrie 2021

Dragi studenți,

Vă informăm că începând cu data de 8 noiembrie 2021, activitatea didactică, pentru toții anii de studii/toate specializările, se va desfășura în sistem on-line pentru cursuri și seminarii, respectiv în sistem on-site (față în față) pentru lucrări practice/laboratoare, conform orarului anunțat.

Precizăm că, în contextul determinat de aplicarea măsurilor pentru reducerea impactului pandemiei Covid, accesul studenților în facultate va fi permis după cum urmează:

• Pentru anul 1 licență și master – pe baza actului de identitate (carte/buletin de identitate), până la eliberarea carnetului de student;
  • Pentru anii 2, 3 licență și anul 2 master – pe baza carnetului de student vizat pentru anul universitar curent

Vă reamintim faptul că  puteți rezolva probleme de ordin administrativ și on-line, fără a fi necesară prezența dv. la secretariatul facultății. În acest sens, puteți să contactați secretariatul telefonic la numărul 0232 201 072 sau la adresa de e-mail: elena.olaru@uaic.ro.