Rezolvare probleme administrative on-line

Dragi studenți,

Având în vedere faptul că în perioada 25 octombrie 2021- 05 noiembrie 2021 toate activitățile didactice se vor desfășura exclusiv în mediul on-line, vă amintim că puteți rezolva probleme de ordin administrativ fără a fi necesară prezența dv. la secretariatul facultății. În acest sens, puteți să contactați secretariatul telefonic la numărul 0232 201 072 sau la adresa de e-mail: elena.olaru@uaic.ro

Înainte de a ne contacta, încercați să identificați un răspuns la întrebările voastre în anunțurile afișate pe site-ul Facultății sau Universității, respectiv în Regulamentele de activitate didactică.

Vă oferim mai jos câteva link-uri care sperăm să vă fie de folos:

Dacă problema apărută reprezintă însă o urgență și necesită prezența voastră fizică la secretariatul Facultății de Biologie, vă rugăm să vă programați vizita prin e-mail la adresa elena.olaru@uaic.ro,  specificând motivul/problema. La secretariat veți fi programați exclusiv în intervalul orar 1000-1200, cu respectarea normelor de siguranță aplicabile în perioada pandemiei COVID-19.